"האקשן האמיתי קורה במעליות"

איתי הרמתי ושחר צוקר- דיירי מגדל גינדי TLV: מאורסים

האינטראקציות הראשונות של הזוגות הצעירים והרווקים שנכנסו לאחרונה למגדל גינדי TLV בתל-אביב הן במעליות ובקבוצת הוואטסאפ של המגדל. "אני מחכה לרגע שיפתחו במגדל את הלאונג' ואת מכון הכושר", אומרת אחת הדיירות. 

זוגות מאורסים ורווקים במגדל גינדי TLV מספרים שהאקשן האמיתי קורה במעליות

מאת חני בלייכר

צילומים: דני בכר וירדן עדי

אנחנו פוגשים את הדיירים החדשים במגדל גינדי החדש במתחם גינדי TLV שנפתח לאחרונה ומגלים צביון ייחודי של זוגות צעירים רגע לפני החתונה, רווקים ורווקות. חלקם נכנסו לדירות המדוגמות מהניילון לאחר שזכו בהגרלה שארגנה עיריית תל-אביב במסגרת דיור בר-השגה ל-5 שנים.

כך למשל, תאיר מלכה, רווקה תל-אביבית חייכנית, אותה אנו פוגשים בדירתה החדשה במגדל 1. את פנינו מקבל סרט עטיפת מתנה מהודר על דלת הדירה. בשוטטות שלנו ברחבי קומות המגדל נמצא עוד סרטים מהודרים כאלה על הדלתות. מסתבר שזה הסטנדרט לקבלת דיירים חדשים, אומרים לנו כאן.

תאיר מלכה- דיירת במגדל גינדי TLV: "האקשן האמיתי קורה במעליות"

תאיר בת ה-35,  היא חדשה במגדל ומתגוררת בדירתה החדשה בשכירות לאחר שזכתה במכרז של עיריית תל אביב לדיור בר השגה עם חוזה ל-5 שנים. "בחיים שלי לא זכיתי בשום דבר בעבר", היא אומרת בחיוך מרוצה. את חיי הקהילה במתחם גינדי TLV היא טרם זכתה לחוות. "האקשן העיקרי שלי כאן הוא במעליות", היא אומרת בצחוק מתגלגל. "יש ציפייה לקצת יותר מפגשים עם הקהילה והשכנים, שיהיו יותר אירועי מינגלינג כאלה שיכולים לאפשר לנו להכיר יותר אנשים חוץ מהמעלית".

תאיר מלכה- דיירת במגדל גינדי TLV: "אף פעם לא זכיתי בלום, מכאן אני לא זזה"

בדירה הבאה אנחנו פוגשים את שחר צוקר (29) ואיתי הרמתי (28), זוג צעיר שמתכנן להתחתן ביוני הקרוב ומקווים מאוד שהמצב ישתפר עד אז. "המעבר לכאן היה ממש כיף", אומרת שחר, "הכול מאוד קרוב ונוח, מאוד נגיש. יש לנו חיי חברה, בתי קפה ומסעדות מתחת לבית ויש המון יתרונות בדירה חדשה, עד שברור לנו שלא נוכל לרדת ברמה". איתי מוסיף: עלינו כאן ברמת החיים ובאיכות החיים, לאחר שנתחתן ונגדל ילדים, אנחנו רואים כאן עתיד מושלם למשפחה".

שחר צוקר ואיתי הרמתי זוג מאורס ממגדל גינדי TLV

הזוג מספר עוד שחברת הניהול של המגדל מאוד סייעה להם בכניסה ובהתאקלמות. "חברת הניהול מאוד בעד ועוזרת עם הספקים, שירות מעולה, רואים שאכפת להם מהדיירים. אנחנו מנהלים הכול באמצעות האפליקציה שהיא ייעודית לדיירים ותומכת. אני מרגישה מאוד מוגנת בזכות השומר בלובי שרואה מי האורחים שמגיעים דרך האפליקציה. יש לי חברות שלא נתנו להן להיכנס, עד שרשמתי את הפרטים שלהן באפליקציה ורק אז אפשרו להן להיכנס. תחושה חשובה של מוגנות. זה ממש כיף ומרגיש כמו בית מלון, גם המגדל וגם השומרים בלובי, חברת הניהול מייצרת תחושה של לוקסוס שזכינו לו", אומרת שחר.

שחר צוקר ואיתי הרמתי, דיירי גHנדי TLV
איתי הרמתי ושחר צוקר:- דיירי מגדל גינדי TLV

אנחנו עולים במעלית אל הקומה העליונה, שם בדירת הפנטהאוז, אנחנו פוגשים את ג'ו גרייהם (28) ועמית דב (24). בני הזוג, שניהם מהנדסי תוכנה, מתכננים להתחתן באוקטובר הקרוב ועברו בסה"כ לפני כחודש ימים לדירתם המקסימה. "אנחנו מאוד אוהבים את הבניין, פוגשים את השכנים בקבוצות הוואטס אפ, ובמעלית", מספרת עמית ומודה שהייתה שמחה לפגוש עוד חברים בקהילה. "הייתה מתוכננת להתקיים מסיבה גדולה לחברי הקהילה בפורים, אבל בגלל המצב היא התבטלה ומאוד הצטערנו על כך", אומר ג'ו. "בקרוב צפויים להיפתח במגדל לאונג' וחדר כושר וזה כמובן יהיה מאוד מאוד משמח", אומרת עדי."כנראה נגור פה שנתיים שלוש ואז נקנה במגדל ארבע, האחרון שייבנה במתחם. אנחנו יושבים על העניין הזה", אומר ג'ו בחיוך.

ג'ו גרייהם ועמית דוב, זוג מאורס דיירי מגדל גינדי TLV

כשהחדר כושר מתחת לבית – אין יותר תירוצים

"לגור כאן עם הילדים זה ממש חלום"