נעים להכיר: סירי לידה

רחלי זיכרמן דיירת במתחם גינדי TLV

אחת מקבוצות הוואטס-אפ החזקות בקהילה שוקקת החיים במתחם גינדי TLV נקראת "סירי לידה". "אימהות או אבות יכולים לבשל ולשלוח למשפחה צעירה שגדלה", מסבירה ד"ר רחלי זיכרמן, המתגוררת במתחם יחד עם בעלה שרון ושתי בנותיהם.

מאת צביקה תמיר

צילומים: דני בכר ונועם קטאבי

"יש פה הרבה מאוד משפחות עם ילדים בגילאים של הילדים שלנו.. זה יוצר אווירה ממש נעימה ונחמדה", אומר שרון זיכרמן (36) יועץ אסטרטגי המתגורר במתחם יחד עם רעייתו רחלי (32) רופאה בבית החולים. השניים הורים לנעמי בת 4.5 ודניאל בת השנתיים.   

רחלי זיכרמןוביתה נעמי זיכרמן, דיירות מתחם גינדי TLV

"כולם באים לגינה אחרי הגן וזה נחמד", הוא אומר, "אני חושב שעוד דבר שהיה נורא נחמד זה שכולם באו לפה באותו זמן – התחלנו באותו זמן לעומת מקומות אחרים בהם גרנו שבהם היו דיירים שגרו בבניין המון זמן והתבססו באזור, לעומתנו שהיינו חדשים ואז זה "לחפש את עצמך בקהילה". פה כל הקהילה קמה באותו זמן",

רחלי זיכרמן: "האמת היא שיש המון פעילויות קהילתיות, לדוגמא יש קבוצת ילדים שיש המלצות על מטפלות או על פעילויות לילדים, על גנים מומלצים..על כל מה שניתן לחשוב שנזדקק לו לילדות הקטנות. חוץ מזה יש דברים מקסימים כמו פרויקט "סירי לידה"…

סירי לידה?

"כשמישהי יולדת, אימהות אחרות או אבות יכולים לבשל ולשלוח אוכל למשפחה הצעירה שגדלה. אחת המשפחות עשתה קבוצת הנחות ענקית לכל התושבים של הקומפלקס והנחות לכל בתי העסק באזור וזה מאוד נחמד".

שרון ורחלי מספרים על חיי הקהילה הענפים במתחם של גינדי TLV

נעים להכיכר: סירי לידה."בסה"כ אנחנו מאוד מאוד מרוצים" מוסיפה רחלי, "חיי הקהילה מאוד עשירים, הרבה יותר ממה שאנחנו רגילים מהשכונות הקודמות. יש פה המון משפחות צעירות עם ילדים בגילאים של הבנות שלנו. יש המון פעילויות, כמעט כל אחר הצהריים. יש את הגינה, יש את הקאנטרי העירוני שנמצא כאן למטה ויש בו המון חוגים ופעילויות. אנחנו מתאמנים שם. אנחנו מרגישים שהשכונה מספקת כמעט את כל הצרכים שלנו כמשפחה".

התושבים מספרים: סביב כל הבעיות בהקמת שכונה, יצרנו חברה איכותית וקהילה תומכת

לגור בעיר, בכפר.